"Tantermek versenye"

 
SZEPTEMBER
 
OKTÓBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER
 
JANUÁR
 
FEBRUÁR
 
MÁRCIUS
 
ÁPRILIS
 
MÁJUS
 
JÚNIUS
fotoalbum-link-keskeny

tudasbazis-logo

rejtvenyek jatekok gomb
hit-erkolcstan

esemenynaptar

klebelsberg

ofi

oktatas-hu

mende

evencel

ementor

magyarhelyesiras

angol-tanulas

Látogatóink:

Ma 22

Tegnap 24

Összesen 54552

Advent időszakának fő szimbóluma az Adventi koszorú. Hosszú ideje már nem csak a templomokban találkozhatunk vele.

Iskolánkban mára már hagyománnyá vált, hogy Advent első vasárnapját megelőzően koszorú készítést szervezünk. Együtt tevékenykednek ilyenkor tanulóink, tanáraink és a szülők. Készülnek koszorúk az osztályokba, otthonokba, és ajándékba szánt darabok is.

Így történt ebben az esztendőben is. A szombati munkanap reggelén a felsőbb évfolyamos fiúk segítettek a padok és szerszámok előkészítésében. Pillanatok alatt népesült be a folyosó. A 8/b osztályos lányok szakértő módon támogatták az ügyes kezű gyerekeket, felnőtteket a kellékek kiválasztásában. Az utcáról belépőket a vidám alkotósereg látványa, karácsonyi zene, fenyőillat fogadta. A csillámporos tobozokról szinte minden arcra jutott egy kis csillogás. A szebbnél-szebb koszorúkkal egy-egy foto, szelfi készült.

Minden segítőnek köszönjük a munkáját. A szervezésért külön köszönetet mondunk Bálintné Marsik Kati tanár néninek.

A program végén a 8/b osztályosok kis csapatának köszönhetően az iskolai és az osztálykoszorúkon az első gyertya lángja jelezte az ünnep közeledtét.

 

Szabóné Kis Krisztina
szervező pedagógus