"Tantermek versenye"

 
SZEPTEMBER
 
OKTÓBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER
 
JANUÁR
 
FEBRUÁR
 
MÁRCIUS
 
ÁPRILIS
 
MÁJUS
 
JÚNIUS
fotoalbum-link-keskeny

tudasbazis-logo

rejtvenyek jatekok gomb
hit-erkolcstan

esemenynaptar

klebelsberg

ofi

oktatas-hu

mende

evencel

ementor

magyarhelyesiras

angol-tanulas

Látogatóink:

Ma 20

Tegnap 31

Összesen 55426

A Kazinczy Ferencről elnevezett Szép Magyar Beszéd versenyt minden évben megszervezzük.

Az idei iskolai fordulót január 24-én tartottuk, melyen két kategoriában versenyeztek tanulóink a továbbjutásért. Ennek eredményeként az 5-6. osztályosok közül Fekete Máté, a 7-8. osztályosok korcsoportjában Huszár Alexandra képviselte iskolánkat Nagykátán február 8-án. A területi versenyen a zsűri tagjai a Szolnoki POK magyar szaktanácsadói voltak. Itt 9 iskola 26 diákja versenyzett. Ugyan iskolánk tanulói "dobogós" helyezést nem értek el, de becsülettel helytálltak a megmérettetésen.

  Minden résztvevő emléklapot kapott, és új tapasztalatokkal gazdagodva tértünk haza.

Pintérné Fürt Judit