Május 21-én újra összegyűlt kis falunk apraja és nagyja, hogy egy vidám nappal ünnepelje a családokat és a gyermekeket.

 A délelőtt folyamán főzőverseny zajlott, ahol iskolánk alapítványa képviseltette magát egy finom vaddisznó pörkölttel. Köszönet érte Labadics házaspárnak!

12 órától megkezdte szolgálatát az „Iskolasátor”, ahol a szülői munkaközösség árusította a gyönyörű és finom süteményeket, Sztranyán Brigitta csillámtetoválásokat készített, Kovácsné Marcsek Ágota textil hajpántokat és karkötőket font a gyerekekkel. Mándoki apuka profi módon csavarta és tekerte a vattacukrot, Polczer Csabáné folyamatosan hajtogatta a lufiállatkákat. Juhász Anett rengeteg gipszfigurát öntött, ezeket a gyerekek önfeledten festették, díszítették. Ezek a kézműves foglalkozások ingyenesek voltak, fizetni egy hangos „Köszönöm!”-mel lehetett!

Kora délután iskolánk tehetséges gyermekei adtak műsort. A következő osztályok szerepeltek:

1.a: Katicák tánca
2.a: Lego-tánc
2.b: Nád a házam teteje… - mutogatós ének
3.a: Tengerészek éneke és tánca
3.b: Latin dallamok
4.o.: Favágók tánca és népdal éneklés
5.a: Hip-hop
5.b: Zenés boksz
6.o.: Poharas és modern tánc
7.o.: Fekete-fehér tánc

Nagyon jól éreztük magunkat ezen a szép tavaszi napon! Köszönjük a felejthetetlen élményeket a szervezőknek, a tanulóknak, felkészítő tanáraiknak és a szülőknek!

Polczer Csabáné