Iskolánkban a 2015/2016-os tanévben is nagyon sokat dolgoztunk. Rengeteg programot szerveztünk, igyekeztünk a tanulók szabadidejével hasznosan gazdálkodni.

A programok megvalósításában a szülőktől kaptunk hatalmas segítséget. Iskolánk büszke lehet segítőkész, iskolabarát szülői munkaközösségére.

Agonácsné Gyulai Gabriella, Bánfi Péter, Benkó Róbert, Benkó-Billinger Magdolna, Béziné Kövesdi Noémi, Cseriné Bosánszki Gyöngyi, Darázs Zsuzsanna, Dobrovinszki Lászlóné, Fabók Melinda, Fabók Mihály, Fajt Szilvia, Fazekas Lívia, Forgács Melitta, Gér Ferenc, Homa istvánné, Horváthné Gutai Gyöngyi, Jámbor Gábor, Juhász Anett, Juhász Sándor, Dr. Juhász Gabriella, Juraszik Attiláné, Kikilaji Beatrix, Kovács Ildikó, Kovácsné Marcsek Ágota, Krajczár Csaba, Krajczár Csabáné, Kun Béla, Kupeczné Vass Dorottya, Laukóné Dolányi Ildikó, Lilik Ágnes, Marosi Endre, Mándoki Róbert, Megyeriné Koczkás Judit, Megyeri Péter, Mészárosné Sziráki Anikó, Nagy Rita, Padosné Oroszi Zsuzsanna, Palaczkiné Munkhárt Anett, Papp András, Papp-Belopotoczki Márta, Paskó Sándor, Paskóné Bán Brigitta, Pálinkás Tamara, Puskásné Marcsek Adrienn, Rádi József, Remecz József, Rigó Zsolt, Rigó Krisztina, Rónaszékiné Inglis Anita, Sas Imréné, Sas Orsolya, Szirony Szilvia, Sztranyán Brigitta, Ténainé Szabó Andrea, Türiné Blatniczky Éva, Újhelyi Erika és Vrábel Krisztiánné segített legtöbbet programjainkon. Ott voltak az iskolanyitogatón, a szüreti mulatságon, a karácsonyi témahéten, a farsangi bálokon, a szülők-nevelők bálján, a távolugró gödör készítésénél, a néprajz verseny előkészítésében, a családi napon, a gyermeknapon és segítettek a ballagás előkészületeiben is.

Nagy tisztelettel köszönöm a kedves szülők munkáját, amit iskolánkért, gyermekeinkért tettek.

Kerékgyártóné Maka Erzsébet
               igazgató